Чи потрібні панчохи від варикозу для чоловіків

Панчохи від варикозу для чоловіків можуть врятувати від серйозних ускладнень.

На дивлячись на те, що варикозне розширення вен більш поширене серед жінок, чоловіки теж страждають від цієї хвороби. Небезпечна хвороба, яка буквально збиває з ніг, має прогресуючий перебіг та може покласти на операційний стіл. За статистикою у віці 50-ти років прояви варикозу зустрічаються у 65 відсотків жінок та 42 відсотків чоловіків. Як правило причиною варикозу у чоловіків стає спадковість. Також на здоров’я венозної системи чоловіків впливають шкідливі звички, часте відвідування сауни, важка робота на ногах. На жаль, багато чоловіків не приділяють уваги своєму здоров’ю, що в результаті може призвести до негативних наслідків. Сукупність спадкової схильності до варикозу разом з набутими факторами ризику дають високу імовірність захворіти. Таким чином чоловіки теж опиняються у групі ризику. Панчохи від варикозу для чоловіків здатні покращити стан венозної системи.

Одним із ключових елементів профілактики та консервативного лікування варикозу є носіння компресійного трикотажу, зокрема компресійних панчох. Позитивний вплив компресійного трикотажу не стан венозної системи людини визнаний світовою медичною спільнотою. Залежно від тяжкості хвороби, лікарі призначають компресійний трикотаж відповідного класу компресії. Панчохи від варикозу для чоловіків та жінок з’явилися відносно недавно, та звичайні панчохи людство носить протягом багатьох століть.

В нашому суспільстві поширений стереотип говорить про те, що панчохи є суто жіночим предметом одягу. Чи дійсно це так?

Чоловіки почали носити панчохи ще у Стародавній Греції, носили і за епохи Відродження. Таким чином історично панчохи не були суто жіночим одягом. З часом чоловіки відмовилися від панчіх з суто практичних переконань, їх замінили кальсони. Враховуючи, що компресійні панчохи необхідні і чоловікам, виробники розробляють дизайн панчіх з врахуванням цього фактору. Якщо для жінок виробники можуть запропонувати вишукані компресійні панчохи з мереживом, для чоловіків знайдуться панчохи з більш стриманим утилітарним дизайном. Кожен зможе обрати саме такі компресійні панчохи, зовнішній вигляд яких буде йому до вподоби.

Отже панчохи є доступним елементом одягу незалежно від статі людини. Та як обрати якісні компресійні панчохи? Насамперед не слід намагатися економити при покупці компресійних виробів. Процес їх виробництва є досить складним і затратним. У виробництві компресійного трикотажу застосовують високоякісні еластичні матеріали, які повинні мати антибактеріальні та гіпоалергенні властивості, витримувати термічні навантаження. Неякісний компресійний трикотаж швидко втратить свої лікувальні властивості за рахунок розтягнення. В результаті отримуємо викинуті ні вітер гроші та зіпсований настрій та віру майстерність підвальних цехів.

Щоб купити якісні компресійні панчохи від варикозу для чоловіків необхідно обрати перевіреного виробника з гарною репутацією. Підтвердженням репутації є схвальні відгуки користувачів та тривала присутність на ринку. Одним з таких виробників є компанія Aries, яка здійснює виробництво компресійного трикотажу на території Європейського Союзу. Контроль якості споживчої продукції в країнах ЄС є досить високим а місцевий споживач досить вимогливим.

Обираючи компресійні панчохи, необхідно обов’язково звернути увагу на клас компресії виробу.

Для профілактики підійдуть вироби 1 класу компресії. Вони є оптимальним варіантом у тих випадках, якщо Ваша робота потребує тривалого перебування на ногах або навпаки сидіння в незмінному положенні, на вас чекають тривалі авіаперельоти, чи є спадкова схильність до варикозу. Компресійні панчохи 1 класу компресії забезпечать комфорт Вашим ногам, прискорять відтік венозної крові та допоможуть забути про вечірню втому в ногах. Компресійні панчохи 2 класу компресії потрібно носити лише за призначенням лікаря.

Якщо Вас турбують безпричинні судоми чи болі в ногах, стали помітні пошкоджені (покручені) вени чи судинні зірочки на ногах, до лікаря необхідно звернутися якнайшвидше. Лікар зможе призначити необхідні аналізи та дослідження, та дасть призначення для подальшого лікування. Ускладненням варикозу є виникнення тромбів в ногах, відрив яких може призвести до тромбоемболії легеневої артерії, яка є загрозою для життя людини. Тому варикоз краще саме попереджати, а при його виникненні лікувати на ранніх стадіях.

Здоров’я є найбільшою цінністю для людини, його втрата позбавляє сенсу інші цінності та надбання, за неможливістю насолодитися ними. Тому попередження та вчасне лікування небезпечних хвороб є важливим для людини. У Інтернет-магазині “ТОТУС-ФАРМ” можна купити якісні компресійні панчохи, які забезпечать комфорт для Ваших ніг. При виникненні питань Ви можете заповнити форму зворотнього зв’язку, наші фахівці готові надати безкоштовну консультацію та допомогти з вибором товару. Бережіть найцінніше!