Про компанію

Історія та сьогодення

Місія та бачення

Наша команда

Компанія ТОТУС-ФАРМ вже понад 20 років працює на фармацевтичному ринку України, здобувши репутацію надійного партнера та постачальника. Історія компанії почалася у 1996 році, у непростий час розвитку ринкової економіки в Україні. Невеликий колектив однодумців почав організацію оптової торгівлі лікарськими засобами, взявши на себе соціально важливу місію забезпечення населення якісними лікарськими засобами. Перший склад компанії розташувався у маленькому орендованому приміщенні, площею 132 м².

У 2002 компанія придбала власне приміщення складу площею близько 300 м².

Приміщення розташувалося у центральному районі міста Полтави. Придбання власного приміщення дозволило оптимізувати роботу компанії та заклало фундамент для її стабільного розвитку у подальші роки роботи на фармацевтичному ринку.

У 2008 році компанія відкриває першу роздрібну аптеку під власним брендом ТОТУС-ФАРМ .

Відкриття цієї аптеки стало початком розвитку власної роздрібної мережі, що складається з шести аптечних закладів. З ціллю забезпечення оптимальної транспортної доступності, у 2009 році компанія відкриває новий склад у місті Полтаві, його площа склала близько 800 м². Нове розташування складу дозволило збільшити пропускну спроможність логістичної інфраструктури компанії. У 2013 році, маючи на меті задовольнити попит на якісні медикаменти та товари медичного призначення, компанія розширює потужності складської логістики до понад 1600 м².

Сьогодні компанія ТОТУС-ФАРМ має ліцензований аптечний склад в місті Полтава та шість роздрібних аптечних закладів.

У складі матеріально-технічної бази компанії: якісне професійне обладнання, власні автомобілі для транспортування лікарських засобів. В компанії ТОТУС-ФАРМ працює понад 50 кваліфікованих співробітників. Підприємство є дистриб’ютором продукції провідних виробників фармацевтичних та медичних товарів в Україні, таких як компанії «Гемопласт» (Україна) (шприци, системи, інші медичні вироби), ТОВ “Укрмедтекстиль”, ТОВ “Технокомплекс”, ТОВ “Юрія-Фарм”, ТОВ “Хорольський завод дитячих продуктів харчування”, ТОВ «ДКП „Житомирська фармацевтична фабрика“», ТОВ “ІГАР”, ТОВ “КАЛИНА МЕДИЧНА ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ” та інші. Ми співпрацюємо з провідним світовим виробником засобів особистої гігієни одноразового використання для дітей та дорослих, компанією Ontex (Бельгія).

З 2017 року компанія ТОТУС-ФАРМ є ексклюзивним дистриб’ютором та уповноваженим представником чеського виробника високоякісного компресійного трикотажу ARIES a.s. , що є одним з лідерів у виробництві цієї категорії товарів та працює на ринках Європи понад 25 років. Лінійка ARIES Avicenum має довіру та позитивні відгуки користувачів з країн Європи. Компанія широко застосовує інформаційні технології у своїй діяльності. Для зручності клієнтів на нашому сайті діє Інтернет-магазин, асортимент якого ми постійно розширюємо. У Інтернет-магазині ТОТУС-ФАРМ Ви можете купити якісний компресійний трикотаж, ортопедичні вироби, товари для мам та малюків, сучасні апарати для вимірювання артеріального тиску та інші медичні вироби. Ми турбуємося про зручність для наших покупців, тому на сайті компанії Ви можете побачити не лише опис товарів, а і відгуки покупців про товари, корисні статті на тему здорового способу життя.

 

 

 

Місія

Ми прагнемо розвивати культуру здорового способу життя в Україні, вважаючи здоров’я нації найбільшою цінністю.

Бачення

Для нас важливо зробити здоровий спосіб життя доступним кожному, тому ми пропонуємо помірковані ціни на наші товари. Ми прагнемо до довгострокового співробітництва з нашими клієнтами та партнерами.

Сергій Мельник

Директор, співзасновник

Олена Шило

Головний бухгалтер

Валерій Мельник

Керівник торгового відділу

Наталія Москаленко

Керівник відділу якості

Валентина Товстоп'ят

Склад та логістика

Алла Пустяк

Юрист