Компресійний гольф, які технології він містить?

Як ми знаємо, окрім звичайних гольфів, набувають широкої популярності компресійні гольфи. Вони запобігають набрякам в ногах, допомагають при тривалих навантаженнях, підтримують ослаблену венозну систему, сприяють прискоренню відтоку венозної крові в ногах. Саме завдяки цим перевагам їх обирають спортсмени, люди які багато сидять чи стоять, їх призначають лікарі, вони є незамінними для людей які захворіли на варикоз або мають ризики захворіти на цю небезпечну хворобу. Та чи уявляємо ми технологічну складність такого виробу, як компресійний гольф. Компресійний гольф, як і інші види компресійного трикотажу, здійснює рівномірне стискання на кінцівку людини. Та це не той тиск, який ми можемо відчувати одягнувши звичайний гольф на ногу. Тиск компресійного трикотажу є значно сильнішим, оскільки має впивати на тонус вен, звузивши просвіт у них. У звужених венах тік крові значно прискорюється, що і запобігає застоям крові та тромбоутворенню у них. Створення таких виробів є досить складним процесом.

У виробництві компресійних виробів застосовується багато досягнень сучасних технологій. Перш за все мова йде про матеріали, з яких виробляють компресійний трикотаж. Основним матеріалом, який забезпечує еластичність та зносостікість компресійного трикотажу Aries, є нейлон. Нейлон є настільки еластичним та надійним, що з нього навіть виробляють струни музичних інструментів. Еластан LYCRA® також є важливою складовою компресійних виробів, оскільки забезпечує необхідний рівень компресії. Саме від компресії (стискання) залежить лікувальний та профілактичний ефект компресійного трикотажу. Також компресійні гольфи Aries мають антибактеріальну обробку Sanitized® Silver (нітрат срібла). Антибактеріальні властивості срібла запобігають виникненню неприємних запахів, розмноженню хвороботворних мікроорганізмів.

Компресійний гольф буде якісним за умови дотримання технології виробництва.

Технологічність самого виробництва відіграє важливу роль у забезпеченні якості компресійних виробів. Виробниче устаткування має гарантувати відповідність продукції заявленим характеристикам. Компресійний трикотаж, як і будь який складний виріб, вимагає дотримання технології на всіх етапах виробництва. Саме тому важливо обирати продукцію перевірених виробників, які мають тривалий досвід у виробництві компресійного трикотажу. Чеський виробник компресійного трикотажу Aries виробляє компресійні гольфи понад чверть століття. Він використовує обладнання провідних європейських компаній, завдяки чому його продукція здобула визнання споживачів, які обирають якісний компресійний трикотаж. Рівень компресії у різних точках виміру визначається спеціальним обладнанням, яке дозволяє проконтролювати результат процесу виробництва виробів Aries. Купити високоякісні компресійні гольфи Aries можна у нашому Інтернет-магазині. Фармацевтична компанія “ТОТУС-ФАРМ” є ексклюзивним представником Aries в Україні.

Враховуючи технології, що застосовані у виробництві компресійного трикотажу, за ним необхідно обережно доглядати. Прати компресійні гольфи необхідно вручну та без віджиму, не використовуючи агресивні пральні порошки та відбілювачі. Уникайте прасування та сушення на радіаторах опалення, що не піддавати вироби впливу високих температур. Уникайте різких ривків, одягаючи компресійні вироби. Якісні компресійні гольфи забезпечать комфорт Вашим ногам, та допоможуть запобігти небезпечним хворобам. Бережіть найцінніше!