Обмін та повернення

Умови обміну та повернення товарів регулюються Законом України ” Про захист прав споживачів “. Відповідно до Статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів” споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Обмін можливо провести протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі.

Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Законом визначено перелік товарів, які не підлягають обміну, до нього входять: лікарські препарати та засоби, корсетні товари, зубні щітки, предмети сангігієни, рукавички, білизна натільна, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці, товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо), інструменти для манікюру та педикюру.

Якщо у Вас виникнуть питання стосовно умов обміну чи повернення конкретного товару, який представлено у нашому Інтернет-магазині, заповніть форму зворотного зв’язку. Наші фахівці зможуть детально проконсультувати Вас по умовам співпраці.