Що таке компресійні колготки

Кожного дня ноги переносять на собі навантаження тіла людини, практично постійно знаходячись у вертикальному положенні.

У статті ми відповімо на питання, що таке компресійні колготки та як вони допомагають нам бути здоровими. Ноги людини дають можливість рухатися та виконують функцію опори. За таких умов збільшується кровотік, що підвищує тиск судини. Якщо з тих чи інших причин еластичність судин людини погіршується, вони втрачають здатність підлаштовуватися до тиску, деформуючись при його підвищеннях. До зниження еластичності судин може призводити як спадковість, так і набуті фактори (нездоровий спосіб життя, перевантаження та ін). Для профілактики зниження еластичності судин рекомендовно підтримувати фізичну активність (прогулянки на свіжому повітрі, плавання), дотримуватися правил здорового харчування (забезпечити наявність фруктів та овочів у щоденному раціоні, обмежити споживання продуктів, що містять холестирин).

Що таке компресійні колготки, як вони допоможуть зберегти здоров’я ніг?

Погіршення стану судин може виявлятися у набряклості ніг і зниженню їх температури, болі ногах, безпричинних судомах, важкості та втомі у ногах до кінця дня. Такі симптоми можуть свідчити про початок розвитку варикозу. Якщо Ви зіткнулися з ними, необхідно звернути увагу на проблему. Насамперед слід звернутися до лікаря, який зможе призначити необхідні обстеження, визначивши таким чином ступінь важкості хвороби. Для підтримання тонусу судин рекомендують застосування компресійного трикотажу. Антиварикозний компресійний трикотаж застосовується як для профілактики варикозного розширення вен, так і для його лікування. Ефект компресійного трикотажу полягає у здійсненні рівномірного тиску на вени людини, підтримці клапанів вен. Завдяки тиску, який здійснює компресійний трикотаж, знижується вірогідність деформації вен, поліпшується відтік венозної крові.

Колготки використовуються людством відносно недавно, практично протягом всієї історії жінки носили панчохи, які одягали під довгі спідниці. Та винаходом міні-спідниці британським модельєром Мері Куант на колготки звернули увагу. З часом мода на міні-спідниці пройшла, та зручність колготок жінки оцінили, колготки впевнено увійшли до гардеробу більшості жінок. Прагнучи задовольнити потреби споживачів, виробники вдосконалювали виробництво колготок, впроваджуючи їх нові види. Так на полицях магазинів з’явилися лікувальні колготки. Лікувальні колготки проти варикозу закономірно стали набирати популярність в умовах поширеності варикозу серед людей. Лікувальний ефект таких колготок полягає у рівномірній компресії (стисненні) ніг людини. Такі колготки, які звичайні без лікувального ефекту, випускаються у різних кольорах та стилях. Тому ззовні компресійні колготки складно відрізнити від звичайних неозброєним оком.

Коли ми визначилися з тим, що таке компресійні колготки, можемо порівняти їх з іншими видами компресійного трикотажу.

Сьогодні компресійні колготки є одним з найбільш поширених видів компресійного трикотажу, який застосовується для профілактики та лікування варикозу. На відміну від компресійних панчох та гольфів, вони є оптимальним варіантом компресійного трикотажу для носіння у холодний зимовий період. Не будемо забувати про одну з основних практичних переваг колготок – додатковий захист від низьких температур. Компресійні колготки закривають ноги повністю, пропонуючи додатковий захист від холоду. Колготки завдяки своїм компресійним властивостям коригують фігуру, маючи окрім користі для здоров’я і естетичний ефект. Жінкам зручно одягати під коротку юбку саме колготки.

У період вагітності організм жінки переносить підвищені навантаження, яким піддаються і ослаблені венозні стінки ніг жінки. Ризик виникнення варикозу значно зростає саме під час вагітності, що створює небезпеку для здоров’я жінки. Якщо при вагітності у жінки болять ноги, виникають судоми  та набряклість в ногах потрібно звернути увагу на проблему. Компресійний трикотаж дозволить запобігти цим неприємним симптомам, захищаючи вени від розширення та запобігаючи тромбозам. Активна циркуляція крові венах ніг необхідна для їх здоров’я. Для вагітних жінок випускають спеціальні компресійні колготки. Компресійні колготки для вагітних мають оптимальну форму, яка забезпечує підтримку живота у період вагітності. Зручність компресійних колготок для вагітних є визнаним фактом.

Популярність компресійних колготок зумовила широке поширення їх виробництва у світі. Компресійні колготки виробляються у країнах Європи, Північній Америці та Азії. Одним з провідних виробників компресійного трикотажу в Європі є компанія Aries. Компресійний трикотаж Aries завоював свою популярність завдяки вдалому співвідношенню ціни та якості. Купити компресійні колготки можна у Інтернет-магазині “ТОТУС-ФАРМ”. Ми пропонуємо лише якісну та перевірену продукцію для Вашого здоров’я. Бережіть найцінніше!