Як обрати компресійні гольфи

Гольфи не є новим винаходом. Спочатку вони використовувалися для збереження тепла. У 20-х роках ХХ століття вони стали популярними у США, далі ця мода поширилася по всьому світу. Згодом роль гольфів почала  змінюватися, модний аксесуар почав набувати практичного сенсу. Спеціальні гольфи стали застосовувати в спорті та лікувальних цілях. Лікарі призначають компресійні гольфи хворим на варикоз, та пацієнтам, які мають ризик захворіти на цю неприємну хворобу. Такі гольфи здійснюють компресійний ефект на ноги людини, вони є одним з поширених видів компресійного трикотажу. На відміну від інших виробів компресійного трикотажу, вони закривають ноги лише до коліна. Завдяки чому їх зручно одягати. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно обрати компресійні гольфи.

Варикозне розширення вен або варикоз – хвороба, що вражає людей різних статей та соціальних груп. Ризикують захворіти на неї як люди які багато сидять, так і представники професій “на ногах”. Також ризику піддаються спортсмени, які переносять значні навантаження на силових тренажерах, вагітні жінки, люди з зайвою вагою, представники професій, яким притаманна важка фізична праця. Вказані вище фактори ризику особливо небезпечні в комплексі зі спадковою схильністю до варикозної хвороби, коли шанси захворіти значно збільшуються. Якщо Ви розумієте, що піддаєтеся дії одного або декількох факторів ризику, необхідно працювати на випередження. Потурбуватися про запобігання варикозу не дуже складно. Насамперед необхідно вести здоровий спосіб життя, споживаючи регулярно овочі та фрукти, уникаючи алкоголю, куріння, шкідливої їжі. До шкідливої та нездорової їжі можна віднести напівфабрикати, снеки, солодкі напої та кондитерські вироби. Також для запобігання варикозу важливо забезпечити достатній рівень фізичної активності, візьміть за звичку здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, робити розминки під час роботи.

Обрати компресійні гольфи можна з ціллю профілактики або лікування.

Під час роботи, яка шкідливо впливає на ваші ноги, одягайте компресійний трикотаж. Компресійні гольфи забезпечать прискорення відтоку венозної крові в ногах, завдяки чому в ногах не буде застійних явищ. В кінці для Ви відчуєте менше виснаження ніг та відсутність неприємних симптомів. Для профілактики можна обрати компресійні гольфи 1 класу компресії або профілактичні. При виборі зверніть увагу на важливість правильного визначення розміру, розмірні сітки можна знайти на сайті магазину або виробника. Вимірювати обхват ноги в точках виміру необхідно вранці, коли у ногах відсутня набряклість.

Якщо у Вас є симптоми варикозу (біль чи набряки в ногах, почуття важкості в ногах, деформовані вени, судинні зірочки), неодмінно зверніться до лікаря. Лікар призначить необхідне лікування, як правило воно включає носіння лікувального компресійного трикотажу. Лікувальний компресійний трикотаж можна одягати лише за призначенням лікаря. В лікувальних цілях призначають компресійні гольфи 1, 2 або 3 класів компресії. Вкрай важливо правильно обрати клас компресії при лікуванні, щоб уникнути шкоди або відсутності лікувального ефекту. Отримавши від лікаря інформацію про тип компресійного виробу та клас компресії можна приступити до вибору конкретної моделі. Сьогодні компресійні гольфи випускаються в різних кольорах багатьма виробниками, тому обирати буде з чого.

Варто зауважити, що довговічність компресійного трикотажу залежить від якості матеріалів, які забезпечують його лікувальні властивості. Дешеві вироби можуть швидко втрачати свої компресійні властивості, а отже не матимуть лікувального ефекту. Тому при виборі потрібно звертати увагу на продукцію провідних виробників компресійного трикотажу. Серед європейських виробників є популярною компанія Aries. Компресійний трикотаж Aries виробляється в Чехії вже понад чверть століття, здобувши визнання споживачів завдяки своїй високій якості. Купити якісні компресійні гольфи можна на нашому сайті. Компанія “ТОТУС-ФАРМ” пропонує оптимальний вибір компресійного трикотажу, можливість ознайомитися з відгуками про продукцію та отримати безкоштовну консультацію.

Пам’ятайте про те, що лікування варикозу на ранніх стадіях є значно ефективнішим. Здорова серцево-судинна система є запорукою тривалого та якісного життя. Бережіть найцінніше!