Як вибрати компресійний трикотаж

На жаль, останнім часом варикоз стає все більш поширеним. Хвороба, яку не можна ігнорувати, яка здатна швидко прогресувати та призводити до вкрай негативних наслідків. Для її профілактики та лікування широко застосовується компресійний трикотаж. Компресійний трикотаж — це пружний одяг, що щільно облягає частини тіла людини, таким чином забезпечуючи їх підтримку. Пружно підтримуючи кінцівку, він значно поліпшує кровотік у венах і запобігає застою крові. Завдяки своїм властивостям компресійний трикотаж широко застосовується для лікування та профілактики порушень кровообігу, зокрема варикозу.  Компресійний спортивний одяг використовують спортсмени, переважно під час тренувань та в процесі відновлення. Враховуючи специфіку таких виробів, їх вибір має бути максимально виваженим, що дозволить отримати користь для здоров’я. У цій статті ми розповімо як вибрати компресійний трикотаж.

Коли постає питання, як вибрати компресійний трикотаж, потрібно підійти до ви бору максимально виважено.

Якщо Ви не страждаєте на варикоз, але маєте спадкову схильність до хвороби чи піддаєтеся впливу факторів ризику (тривале стояння на ногах, вагітність, вік, хвороби що спричиняють ускладнення відтоку крові, надмірна вага, тривалі поїздки та авіаперельоти), радимо обрати профілактичний компресійний трикотаж. Профілактичний компресійний трикотаж здійснює незначний тиск на кінцівку, від 10 до 18 міліметрів ртутного стовпчика, забезпечуючи помірну підтримку вен. Такого тиску цілком достатньо для підтримки в тонусі здорових вен. Компресійна терапія, як консервативний метод лікування захворювань вен, передбачає застосування лікувального компресійного трикотажу 1, 2, 3 та 4 класів компресії. Найбільш популярними є вироби 1 та 2 класів компресії. На відміну від профілактичного, лікувальний компресійний трикотаж має більш високий тиск на кінцівку, який залежить від класу компресії.

Враховуючи важливість класу компресії, який визначає лікувальні властивості компресійного трикотажу, саме він є основним критерієм вибору. Вибір залежатиме від цілей носіння виробу та призначень лікаря. Компресійний трикотаж 1 класу компресії та профілактичний можна використовувати без призначення лікаря. Якщо хвороба потребує використання компресійного трикотажу більш високого класу компресії, слід проконсультуватися з лікарем.

Наступним важливим критерієм вибору компресійного трикотажу є тип виробу, який класифікується за висотою. Найпоширенішими типами компресійного трикотажу є: компресійні гольфи, компресійні панчохи, компресійні колготки. Тип компресійного трикотажу визначається з врахуванням розташування вражених хворобою вен. Якщо вражені вени знаходяться лише в області гомілки, компресійних гольфів буде цілком достатньо. Гольфи особливо зручні для використання у спекотній літній період, можуть використовуватися як жінками, так і чоловіками. При ураженнях вен вище гомілки доведеться обрати компресійні панчохи або компресійні колготки.

Визначившись з класом компресії та типом виробу, слід уважно підібрати розмір виробу.

Розмір визначається за розмірною сіткою виробника, достатньо лише провести виміри кінцівок за інструкцією. Звертаємо увагу на те, що виміри слід проводити саме вранці, інакше набряклість кінцівки може стати причиною помилки у вимірах. Виробника компресійного трикотажу слід обирати з врахуванням якості його продукції, яка підтверджується відповідними сертифікатами, відгуків споживачів про товар. Не варто обирати дешеві вироби маловідомих марок, які можуть виявитися шкідливими та недовговічними. Отже питання, як вибрати компресійний трикотаж, сьогодні не є надто складним. У Інтернет-магазині “ТОТУС-ФАРМ” можна купити якісний компресійний трикотаж від провідних європейських виробників. Ми турбуємося про те, щоб Ви змогли ознайомитися з докладною інформацією про кожен товар, методикою визначення його розміру, відгуками покупців. Здоров’я найбільша цінність людини, яку легко втратити і важко віднайти. Бережіть найцінніше!