0
0
0

Компресійні панчохи, як засіб профілактики варикозу

Компресійні панчохи, як засіб профілактики варикозу

Досить часто ми скаржимось на те, як “гудуть” ноги після роботи. Набряки та слабкість у ногах добре відомі тим, чия робота передбачає тривале перебування на ногах чи тривале сидіння в одному положенні. Річ у тім, що такий стан не є природним для організму людини, наслідок чого відбувається застій крові у венах ніг. З часом ці неприємні незручності можуть стати причиною небезпечної хвороби — варикозного розширення вен.

Варикозне розширення вен або варикоз — хвороба, що здатна стрімко прогресувати, викликаючи незворотні зміни у роботі венозної системи.

При варикозі вени втрачають свою еластичність, змінюють форму, порушується нормальна циркуляція крові. Варикоз може призвести до таких небезпечних ускладнень, як тромбофлебіт. В результаті може виникнути тромбоемболія легеневої артерії, яка досить часто обриває людське життя.  Як правило, лікування варикозу передбачає хірургічну операцію та обмеження у способі життя після неї. Та саме панчохи можуть вберегти нас від цього недугу, звісно якщо ці панчохи компресійні.

Компресійні панчохи при варикозі застосовуються як консервативне лікування. Особливість компресійних панчіх полягає в тому, що вони здійснюють рівномірний тиск на венозну стінку ніг людини, зменшуючи просвіт у венах, що у свою чергу збільшує швидкість кровообігу у них. Таким чином компресійні панчохи при варикозі поліпшують тік крові у венах ніг, запобігаючи застійним явищам, тромбам та судинним катастрофам (інфаркти, інсульти). Вони є важливим елементом підтримки здоров’я хворих на варикоз, тромбофлебіт та реабілітації пацієнтів після операції варикозних вен.

Компресійні панчохи при варикозі мають лікувальний ефект, при цьому їх використовують і для профілактики. Особливо зручними компресійні панчохи є для тих, чия робота передбачає постійне перебування у незручному для ніг положенні, людей які активно подорожують, особливо авіаційним транспортом.

Якщо на роботі потрібно постійно стояти або сидіти, у венах ніг може відбуватися застій крові. Регулярне перебування ніг у незручному положенні це не лише дискомфортні відчуття, а і небезпека виникнення варикозу та інших хвороб вен. У такому випадку купити компресійні панчохи з профілактичною ціллю буде розумним рішенням, вони допоможуть забезпечити комфорт для Ваших ніг протягом всього робочого дня. По його завершенню ноги не будуть набрякати, значно зменшиться таке відоме нам відчуття вечірньої втоми в ногах.

Саме компресійні панчохи є найпопулярнішим видом компресійного трикотажу. Ця популярність обґрунтована тим, що вони надійно фіксуються на ногах людини, що гарантує їх комфортне носіння та компресійний ефект. Одягання компресійних панчіх потребує деяких зусиль, при цьому знімати їх зручно та легко. Компресійні панчохи  чудово стимулюють кровообіг в ногах, при цьому не створюючи додаткових незручностей. У нашому Інтернет-магазині можна купити компресійні панчохи високої якості за поміркованими цінами. Звісно компресійний трикотаж, зокрема компресійні панчохи, є не єдиним засобом профілактики варикозу. Також важливо вести здоровий спосіб життя, а саме: відмовитися від тютюнопаління, нормалізувати вагу свого тіла, давати організму корисні фізичні навантаження (плавання, гімнастика), на роботі щогодини робити не велику розминку, правильно харчуватися (в раціоні завжди мають бути присутні свіжі фрукти та овочі), мінімізувати гарячі ванни та відвідування сауни.

Комплексний підхід профілактики варикозу є запорукою здоров’я Ваших ніг. Запобігати хворобам завжди простіше, ніж потім лікувати їх. Якісні компресійні панчохи зроблять Ваші ноги здоровішими та красивішими. У Інтернет-магазині “ТОТУС-ФАРМ” Ви можете знайти сертифіковані компресійні панчохи, які виготовлені провідними виробниками Європи. Якщо у Вас виникнуть питання, можете заповнити форму зворотного зв’язку, наші спеціалісти зв’яжуться з Вами та нададуть консультацію. Бережіть найцінніше!

Коментарі
Схожі статті
09.12.2020
Чому саме ми і для чого потрібен еластичний бинт?
Чому саме ми і для чого потрібен еластичний бинт?
Кожен з нас хоча б раз використовував еластичний бинт, бачив його в аптеках або в різних спортивних магазинах, але не кожен знає, для чого вони потрібні.Іноді ті, кому потрібен такий бинт, хочуть заощадити і використовують або звичайний бинт, або роб..
09.12.2020
Причини варикозу у вагітних
Причини варикозу у вагітних
Виношування та народження дитини – це один з найвідповідальніших моментів у житті кожної жінки.Завжди складно передбачити як буде проходити вагітність та якими будуть пологи. Тому у цей важливий період жінки мають особливо уважно ставитися до свого о..
09.12.2020
Як запобігти ускладненням при порізах та подряпинах
Як запобігти ускладненням при порізах та подряпинах
Невеликі подряпини чи порізи це те, з чим стикалася мабуть кожна людина, яка читає цей текст.Отримати поріз чи подряпину можна займаючись приготуванням їжі на кухні, під час виконання ремонтних робіт у домашньому господарстві, відпочиваючи на відкрит..