0
0
0

Чому саме ми і для чого потрібен еластичний бинт?

Чому саме ми і для чого потрібен еластичний бинт?

Еластичні бинти мають в своєму складі спеціальні еластичні елементи, завдяки яким бинт не деформується і добре фіксує.

Також, еластичні бинти дуже часто використовуються в спортивних вправах, адже на тренуваннях відбувається багато легких травм.

Як вибрати еластичний бинт?

Якщо лікарем не призначено якийсь конкретний вид еластичного бинта, вибрати потрібний варіант серед усіх представлених непросто.

Різні виробники пропонують еластичні бинти з різним ступенем розтяжності. Чим більше розтяжність бинта, тим менше тиск під пов’язкою (при накладанні одним шаром).

Бинти середнього ступеня розтяжності створюють більший “робочий тиск” під час навантаження і мінімальний в спокої. Тому такі бинти частіше використовуються при лікуванні більш запущених захворювань, де необхідно створити середній або високий тиск під пов’язкою.

Наприклад, медичний еластичний стрічковий бинт Elastra ™ MET2 із середньою розтяжністю, призначений для профілактики і лікування варикозного розширення вен I-II ступеня, а також вивихів, розтягувань, набряків і ударів, підтримки ендопротезів. Бинт зручно фіксується завдяки якісному зчепленню шарів між собою.

Бинти високого ступеня розтяжності дають невисокий ступінь компресії – 1 клас (низький робочий тиск і високий тиск спокою). Використовуються для лікування варикозу або фіксації суглобів при хірургічних процедурах і в постопераційному періоді (для захисту від гематом).

Ще один приклад, медичний еластичний стрічковий бинт Elastra ™ MET2 з високою розтяжністю, призначений для лікування варикозного розширення вен III-IV ступеня, в комплексному лікуванні тромбофлебіту, після проведення оперативних втручань, а також для лікування травм суглобів, вивихів, розтягнень, набряків і ударів.

Переваги еластичних бинтів марки Elastra ™:

– високий вміст бавовни в складі, забезпечує кращу вентиляцію шкіри при використанні виробів;

– за рахунок вмісту лайкри і натуральних тканин досягається гипоаллергенность виробів;

– надійне кріплення, яке досягається за рахунок застібки типу Velcro (липучка)

– зручність у використанні;

– спеціальне плетіння в тканини дозволяє легко накладати бинти на складні рельєфні ділянки (плече, коліно, лікоть, голеностоп) і рівномірно розподіляти тиск, який чинить бинт;

– оброблений край бинта, продовжує термін служби товару і надійно захищає його від розпускання.

Коментарі
Схожі статті
09.12.2020
Хочете швидше відновитися після тренування? Допоможе компресійний трикотаж!
Хочете швидше відновитися після тренування? Допоможе компресійний трикотаж!
Сьогодні здоровий спосіб життя набуває все більшої популярності.Ми хочемо гарно виглядати, бути здоровими та насолоджуватися життям. Фізична форма деякою мірою стає характеристикою вольових якостей людини, її волі до роботи над собою. При систематичн..
09.12.2020
Причини варикозу
Причини варикозу
Варикоз або варикозне розширення вен — серйозна хвороба, що відома практично з появи людства. Згадки про неї можна зустріти в єгипетських папірусах, працях видатних лікарів та цілителів і навіть у Біблії. В давнину цю хворобу називали такою, «що..
09.12.2020
Компресійні панчохи, як засіб профілактики варикозу
Компресійні панчохи, як засіб профілактики варикозу
Люди почали носити панчохи ще з часів середньовіччя, спочатку вони були атрибутом шляхетного класу. Враховуючи їх ціну, пересічні європейці купити панчохи просто не могли. Змінювалися часи та технології, з ними змінювався і вигляд панчіх. Сьогодні це..