0
0
0

Хочете швидше відновитися після тренування? Допоможе компресійний трикотаж!

Хочете швидше відновитися після тренування? Допоможе компресійний трикотаж!

Існує багато методик, які дозволяють пришвидшити процес відновлення. Загальновідомо, що збалансоване харчування та сон є одними з найважливіших факторів якісного відновлення організму після тренувань. Та є й інші цікаві лайфхаки, що дозволяють зробити процес відновлення ще швидшим. Зокрема це відвідування лазні, масаж, компресійний трикотаж в спорті також відіграє особливу роль.

У цій статті ми поговоримо саме про компресійний трикотаж, який знадобиться після тренувань, у яких залучені ноги. Компресійний трикотаж прийшов на зміну еластичним бинтам, при використанні яких складно розрахувати рівномірний рівень стискання кінцівки. Ефект компресійного трикотажу полягає в ефективному стисканні кінцівок, при якому звужується просвіт у венах. Завдяки звуженому просвіту у венах прискорюється кровообіг у них. Тому компресійний трикотаж зарекомендував себе засобом профілактики та лікування варикозу, засобу запобігання утворення тромбів. Для спортсменів, як професійних так для любителів, компресійний трикотаж також є корисним.

Після активних тренувань ніг у м’язах відбувається  накопичення молочної кислоти.

Причиною накопичення молочної кислоти є уповільнення кровообігу, яке відбувається після активних навантажень на ноги. Саме прискорення циркуляції крові у судинах нижніх кінцівок допомагає виведенню молочної кислоти, що і дозволяє значно прискорити процес відновлення після тренувань. При цьому компресійні гольфи та панчохи, на відміну від еластичних бинтів, зручно використовувати. Вони не потребують навичок бинтування, є зручними при ходінні, непомітними під верхнім одягом.

Використовувати Компресійний трикотаж в спорті можна не тільки в процесі відновлення, а і безпосередньо в процесі тренувань. Компресійний трикотаж сприяє швидкому розігріву м’язів на початку тренування, активізації кровообігу в процесі тренування. Завдяки активізації кровообігу м’язи отримують достатню кількість кисню, стаючи більш витривалими. Компресійний трикотаж допомагає уникнути неприємних відчуттів під час тренувань, оскільки зменшує вібрацію м’язів та суглобів, фіксуючи їх. Отже, оптимальним варіантом використання компресійного трикотажу для спортсменів є його застосування в процесі тренування та після нього. Таким чином вдасться максимально ефективно використати його переваги.

Особливо важливо використовувати компресійний трикотаж в спорті тим людям, які мають ризики захворювання на варикоз.

Ця хвороба важко піддається лікуванню і небезпечна своїми ускладненнями, зокрема небезпекою виникнення тромбів. Ризикують захворіти на варикоз люди, які мають спадкову схильність до цієї хвороби, представники професій “на ногах” та сидячих професій, жінки що перенесли вагітність та пологи. Під час фізичних навантажень зростає ризик виникнення варикозного розширення вен. Людям, які мають небезпеку захворіти на варикоз, надзвичайно важливо використовувати компресійний трикотаж при заняттях спортом.

Процес виробництва компресійного трикотажу є вимогливим до якості матеріалів та дотримання технологічних процесів. Тому виробників якісного Компресійний трикотажу досить небагато. Переважно це європейські компанії, що мають багаторічний досвід у виробництві компресійного трикотажу. Серед таких виробників вирізняється компанія Aries, яка вже понад 25 років виробляє компресійний трикотаж в Чехії. Вироби цієї компанії завоювали довіру європейського споживача саме завдяки високим стандартам якості компресійного трикотажу. Купити якісні компресійні панчохи, компресійні гольфи чи компресійні колготки можна у нашому Інтернет-магазині. Компресійний трикотаж збереже здоров’я Ваших ніг та допоможе досягти максимальних результатів в спорті. Бережіть найцінніше!

Коментарі
Схожі статті
09.12.2020
Чому саме ми і для чого потрібен еластичний бинт?
Чому саме ми і для чого потрібен еластичний бинт?
Кожен з нас хоча б раз використовував еластичний бинт, бачив його в аптеках або в різних спортивних магазинах, але не кожен знає, для чого вони потрібні.Іноді ті, кому потрібен такий бинт, хочуть заощадити і використовують або звичайний бинт, або роб..
09.12.2020
Як запобігти ускладненням при порізах та подряпинах
Як запобігти ускладненням при порізах та подряпинах
Невеликі подряпини чи порізи це те, з чим стикалася мабуть кожна людина, яка читає цей текст.Отримати поріз чи подряпину можна займаючись приготуванням їжі на кухні, під час виконання ремонтних робіт у домашньому господарстві, відпочиваючи на відкрит..
09.12.2020
Причини варикозу
Причини варикозу
Варикоз або варикозне розширення вен — серйозна хвороба, що відома практично з появи людства. Згадки про неї можна зустріти в єгипетських папірусах, працях видатних лікарів та цілителів і навіть у Біблії. В давнину цю хворобу називали такою, «що..