0
0
0

Причини варикозу

Причини варикозу

Варикозне розширення вен виявляється у патологічному розширенні вен, що супроводжується порушенням кровотоку в них. Захворювання розвивається прогресуюче, а зміни у венах є незворотніми. Вени втрачають можливість якісно транспортувати кров, в наслідок чого у патологічно розширених відбувається застій крові, виникають тромби. Та якіж причини виникнення варикозу?

Основні причини виникнення варикозу такі:

  • Генетична спадковість – вважається, що вона стає причиною 80% випадків захворювання на варикоз;
  • Важка фізична праця та довготривале перебування на ногах, або навпаки тривале перебування у сидячому положенні;
  • Тютюнопаління – загальновідомо, що ця згубна звичка негативно впливає на стан серцево-судинної системи людини;
  • Вагітність – як правило стає каталізатором розвитку варикозної хвороби у жінок, які мали генетичну схильність до хвороби;
  • Ожиріння.

 Лікування варикозу є надзвичайно складним процесом, як правило передбачаючи хірургічне втручання та тривалу реабілітацію.

В окремих випадках навіть операція може не дати позитивного результату. Понад половина пацієнтів, які перенесли хірургічне втручання через запущений варикоз, не позбавляється від нього повністю. Хворі на варикозне розширення вен вимушені серйозно змінювати свій спосіб життя. На жаль, в подальшому варикоз сприяє розвитку інших хвороб, більш небезпечних для життя та здоров’я людини. У вражених варикозом венах формуються тромби, які в подальшому можуть стати причиною судинних катастроф (інфарктів та інсультів).

Враховуючи небезпеку варикозу та складність його лікування, цю хворобу все ж краще попередити заздалегідь. Зважаючи на те, що причини виникнення варикозу є загальновідомими, можна зрозуміти як його попередити. Перш за все необхідно позбавитися шкідливих звичок та зайвої ваги. Це може бути важко, але бажання прожити довше та якісніше мають стати гарним мотиватором для Вас.

Інші фактори ризику є незалежними від нас, і до кожного з них необхідно мати індивідуальний підхід:

  • Якщо Ваша робота передбачає тривале сидіння на одному місці не забувайте робити розминку кожної години, просто встаньте та зробіть декілька кроків, у положенні сидячи розправте ноги рівно, щоб запобігти застою крові у нижніх кінцівках;
  • Якщо робота навпаки пов’язана з тривалим стоянням на ногах, намагайтеся час від часу давати перепочинок своїм ногам, одягайте на роботу компресійний трикотаж, який стискає венозні стінки, посилюючи відтік венозної крові. Таким чином знижується в’язкість крові та ризик виникнення тромбів. Трикотажні вироби, навіть невеликого класу компресії, здатні зменшувати діаметр просвіту вен у 2 рази і посилювати кровотік у 5 разів;
  • При вагітності, коли венозна система жінки зазнає значних перевантажень, необхідно уникати фізичних навантажень, застосовувати компресійний трикотаж. Виробники компресійного трикотажу випускають колготки для вагітних;
  • Людям, що мають генетичну спадковість до варикозної хвороби, потрібно працювати над попередженням хвороби. Намагайтеся частіше ходити пішки, регулярно вживайте свіжі фрукти та овочі, уникайте підняття важких речей, мінімізуйте відвідування сауни та прийняття гарячих ванн, проходьте регулярні обстеження у спеціалістів, одягайте профілактичний компресійний трикотаж, особливо при навантаженнях та подорожах літаком.

 Компанія “ТОТУС-ФАРМ” пропонує такі види компресійного трикотажу: компресійні панчохи, компресійні колготки, компресійні гольфи, компресійні колготки для вагітних. У нашому Інтернет-магазині Ви можете купити компресійний трикотаж від провідних виробників Європи. Профілактика варикозу або його лікування на ранніх стадіях є важливою запорукою якісного життя людини. Ця хвороба важко піддається лікуванню, особливо у важких стадіях. Уважне ставлення до здоров’я своєї венозної системи — необхідність для сучасної людини. Бережіть найцінніше!

Коментарі
Схожі статті
09.12.2020
Чому саме ми і для чого потрібен еластичний бинт?
Чому саме ми і для чого потрібен еластичний бинт?
Кожен з нас хоча б раз використовував еластичний бинт, бачив його в аптеках або в різних спортивних магазинах, але не кожен знає, для чого вони потрібні.Іноді ті, кому потрібен такий бинт, хочуть заощадити і використовують або звичайний бинт, або роб..
09.12.2020
Причини варикозу у вагітних
Причини варикозу у вагітних
Виношування та народження дитини – це один з найвідповідальніших моментів у житті кожної жінки.Завжди складно передбачити як буде проходити вагітність та якими будуть пологи. Тому у цей важливий період жінки мають особливо уважно ставитися до свого о..
09.12.2020
Хочете швидше відновитися після тренування? Допоможе компресійний трикотаж!
Хочете швидше відновитися після тренування? Допоможе компресійний трикотаж!
Сьогодні здоровий спосіб життя набуває все більшої популярності.Ми хочемо гарно виглядати, бути здоровими та насолоджуватися життям. Фізична форма деякою мірою стає характеристикою вольових якостей людини, її волі до роботи над собою. При систематичн..