Чому саме ми і для чого потрібен еластичний бинт?

Кожен з нас хоча б раз використовував еластичний бинт, бачив його в аптеках або в різних спортивних магазинах, але не кожен знає, для чого вони потрібні.

Іноді ті, кому потрібен такий бинт, хочуть заощадити і використовують або звичайний бинт, або роблять бинт з марлі. Але такі бинти мають безліч недоліків, внаслідок чого, відсоток ефективності вкрай малий. Після першого ж накладення, бинт сильно деформується і через короткий час, бинт може ослабнути. Про повторне використання такого бинта можна навіть не думати.

Еластичні бинти мають в своєму складі спеціальні еластичні елементи, завдяки яким бинт не деформується і добре фіксує.

Також, еластичні бинти дуже часто використовуються в спортивних вправах, адже на тренуваннях відбувається багато легких травм.

Як вибрати еластичний бинт?

Якщо лікарем не призначено якийсь конкретний вид еластичного бинта, вибрати потрібний варіант серед усіх представлених непросто.

Різні виробники пропонують еластичні бинти з різним ступенем розтяжності. Чим більше розтяжність бинта, тим менше тиск під пов’язкою (при накладанні одним шаром).

Бинти середнього ступеня розтяжності створюють більший “робочий тиск” під час навантаження і мінімальний в спокої. Тому такі бинти частіше використовуються при лікуванні більш запущених захворювань, де необхідно створити середній або високий тиск під пов’язкою.

Наприклад, медичний еластичний стрічковий бинт Elastra ™ MET2 із середньою розтяжністю, призначений для профілактики і лікування варикозного розширення вен I-II ступеня, а також вивихів, розтягувань, набряків і ударів, підтримки ендопротезів. Бинт зручно фіксується завдяки якісному зчепленню шарів між собою.

Бинти високого ступеня розтяжності дають невисокий ступінь компресії – 1 клас (низький робочий тиск і високий тиск спокою). Використовуються для лікування варикозу або фіксації суглобів при хірургічних процедурах і в постопераційному періоді (для захисту від гематом).

Ще один приклад, медичний еластичний стрічковий бинт Elastra ™ MET2 з високою розтяжністю, призначений для лікування варикозного розширення вен III-IV ступеня, в комплексному лікуванні тромбофлебіту, після проведення оперативних втручань, а також для лікування травм суглобів, вивихів, розтягнень, набряків і ударів.

Переваги еластичних бинтів марки Elastra ™:

– високий вміст бавовни в складі, забезпечує кращу вентиляцію шкіри при використанні виробів;

– за рахунок вмісту лайкри і натуральних тканин досягається гипоаллергенность виробів;

– надійне кріплення, яке досягається за рахунок застібки типу Velcro (липучка)

– зручність у використанні;

– спеціальне плетіння в тканини дозволяє легко накладати бинти на складні рельєфні ділянки (плече, коліно, лікоть, голеностоп) і рівномірно розподіляти тиск, який чинить бинт;

– оброблений край бинта, продовжує термін служби товару і надійно захищає його від розпускання.

Логотип бренду Elastra

Elastra – новий бренд еластичних і компресійних виробів, створений фармацевтичною компанією ТОТУС-ФАРМ в 2018 році. Під брендом Elastra випускаються еластичні бинти і пояса (ортези) високої якості. Товари для даного бренду виготовляються на сертифікованому виробництві в Литовській Республіці. Ми ретельно контролюємо якість продукції, прагнучи запропонувати клієнтам кращі товари для підтримки здоров’я.